Вихованка школи моделей INTRIGA підписала контракт з Kate Models. ВІДЕО

Вихованка школи моделей INTRIGA підписала контракт з Kate Models. ВІДЕО

З понад 40 юних учасниць з України, що взяли участь у кастингу, португальське модельне агентство Kate Models підписало контракт з олександрійкою Крістіною Стеценко.

Крістіна — вихованка школи моделей INTRIGA, де дівчина займається вже третій рік. Це був її перший кастинг, до цього Крістіна мала значний досвід участі у показах та конкурсах. Порадившись з батьками, школа моделей INTRIGA відправила портфоліо 11-річної Крістіни для участі в кастингу. Дівчинку запросили і Крістина з мамою поїхала до Львова.

Відбір проходив у 2 етапи. До участі в першому було відібрано понад 40 юних моделей, в другому свої вміння показувало близько 10 учасниць. Після кастингу організатори запропонували Крістіні підписати 2-річний контракт. Наразі родина готує документи для можливості виїзду за кордон, щоб в разі отримання замовлення за контрактом Крістіна з мамою могли вирушити на зйомки.

Школа моделей INTRIGA дуже пишається здобутками Крістіни та підписанням контракту з Kate Models, адже старші вихованки школи моделей вже мають досвід закордонних контрактів, чим дуже задоволені, зазначає керівник школи моделей INTRIGA Наталія Біланюк. «Вірте в себе, йдіть до своєї мрії і вона обов’язково здійсниться», — зазначила вона у фейсбуці.

Схожі публікації