Викладачі Олександрійського педколеджу отримали “Педагогічний ОСКАР–2021”

Викладачі Олександрійського педколеджу отримали “Педагогічний ОСКАР–2021”

Викладачі Олександрійського педагогічного фахового коледжу ім. В.О.Сухомлинського Ірина Орденко, Наталія Абравітова і Галина Столяр взяли участь у Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності «Педагогічний Оскар-2021».

Роботи надіслали наприкінці минулого року. У Галини Столяр  це був майстер-клас з теми «Методика формування продуктивного мислення в учнів початкових класів», Наталія Абравітова представила технологію організації та проведення сучасного спортивного свята на основі авторської методичної розробки військово-спортивної гри «Кордон», а Ірина Орденко презентувала власний освітній сайт, над яким працює вже 4 роки.

Усього на конкурс надійшло 1278 робіт у різних номінаціях. За його результатами викладач інформатики Ірина Орденко посіла перше місце за створення освітнього веб-сайту, а викладач методики фізичного виховання Наталія Абравітова – друге місце за створення і впровадження сучасних форм виховної роботи. Переможниці отримали дипломи конкурсу «Педагогічний Оскар-2021».

Викладачі Олександрійського педколеджу перемогли у «Педагогічному Оскарі»

Наталія Абравітова присвятила конкурсу пісню, написану у співавторстві зі Світланою Гутнєвою,  методисткою науково-методичного центру управління освіти Олександрійської міської ради, консультантом Олександрійського міського центру професійного розвитку педагогічних працівників.

 

Викладачі Олександрійського педколеджу перемогли у «Педагогічному Оскарі»

Конкурс «Педагогічний Оскар» проводився в Україні вже вчетверте. Організатори – Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України і науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти.

Джерело: Портал Zametka

Схожі публікації