Високі результати юних науковців з Олександрії

Високі результати юних науковців з Олександрії

З 13 по 20 лютого проходив ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАНУМ. За підсумками, з 23 робіт олександрійських МАНівців, 15 потрапили у число кращих.
Цього року через карантинні обмеження захід проходив у форматі онлайн і включав два конкурсні дні, протягом яких учасники представили постерний захист і взяли участь у науковій конференції.
Учасники конкурсу – члени наукових товариств, слухачі та дійсні члени Кіровоградської Малої академії наук учнівської молоді – учні закладів освіти міста. Олексанрійці представили 23 науково-дослідницькі проєкти у 14 секціях. Підсумки вражають – юні науковці з Олександрії посіли 15 призових місць, з них 2 перших, 8 других і 5 третіх.
Робота Єви Батяшової з ЛІТу перемогла у секції «Психологія».
Учениця колегіуму Вікторія Пухтієнко посіла перше місце у секції «Російська мова» і два других з дослідженнями у напрямках «Екологічно безпечні технології» і «Охорона довкілля та раціональне природокористування».
У секції «Російська мова» роботи ще трьох учнів з Олександрійського колегіуму здобули призові місця. У Каріни Багян – друге, а у Тетяни Мартиненко та Катерини Мирончук – третє.
Одразу три других місця посіли роботи Іллі Мандебури з 19-ї школи. Юнак показав відмінні знання з історичного краєзнавства, економіки та математики.
Другі місця посіли вихованка Центральноукраїнського наукового ліцею-інтернату Анастасія Філімонова (англійська мова) та одинадцятиколасниця з ЛІТу Анастасія Клочко (філософія).
У секції «Мистецтвознавсто» трете місце посіла учениця ЛІТу Владлена Мунтян. Також у трійці кращих учні з Центральноукраїнського наукового ліцею-інтернату. Це юний знавець експериментальної фізики Богдан Гавриленко та прихильниця історії України Анастасія Папіжук.
Дівчатка Вікторія Пухтієнко та Єва Батяшева, які вибороли перші місця на ІІ етапі Конкурсу отримали право представляти нашу область на всеукраїнському рівні.
У розробці наукових проектів МАНівцям допомагали педагоги: Галина Пантасенко, Юрій Колісник, Яна Котляр, Артем Данканіч, Тетяна Мірошниченко, Олександр Мірошниченко та Анжеліка Груша. Вагому допомогу та підтримку у підготовці робіт всім олександрійським юним науковцям надала завідувачка відділу Кіровоградської Малої академії наук учнівської молоді Ольга Андреєва. 

Джерело:В об’єктиві

Схожі публікації