“VIVA DANCE SPORT STUDIO” підкорили Кропивницький та Черкаси (ФОТО)

“VIVA DANCE SPORT STUDIO” підкорили Кропивницький та Черкаси (ФОТО)

21 Березня у м. Кропивницький та 28 Березня у м. Черкаси відбулися відкриті всеукраїнські класифікаційні змагання зі спортивних бальних танців “Кубок Олімпу” та “Spring Cup 2021”!

Від танцювальноії студії “VIVA DANCE SPORT STUDIO” загалом були представлені 47 спортсменів, які змагалися за віком від 4 до 16 років як і в соло категоріях так і у парах!!! Тренери спортсменів Валерій Шохін та Віра Літвінова відмічають дуже гарний рівень підготовки танцюристів не зважаючи на деякі перерви у тренуваннях та змаганнях у зв’язку з карантинними обмеженнями!

Як кажуть самі тренери : “Найскладніше у таких карантинних умовах – це підтримувати дітей у гарній фізичній формі та їх інтерес до танцювального спорту, але якщо поставити мету разом з дітьми , вистроїти індивідуальну систему тренувань, то обов’язково можливо досягти гарних результатів!”. Деякі спортсмени виступали уперше в житті і продемонстрували високі результати на перших змаганнях! Керівники студії також висловлюють подяку у підготовці спортсменів тренерам: Куленко С.А., Карабіло Д.Р. та Пірховській Є.М., а також вдячні усім батькам спортсменів!

Одже результати спортсменів такі :

1. Хомич Варвара (1 місце)

2. Сіренко Іван (3 місце)

3. Ломко Влада (1 місце)

4. Колеснікова Соломія (1 місце)

5. Шерепенко Вероніка (3 місце)

6. Мотуз Владислав та Руденко Катерина (2 місце)

7. Петренко Міла (3 місце)

8. Туманова Марія (3 місце)

9. Гормілова Дар’я (1 та 2 місце)

10. Кузнецова Поліна (2 та 3 місце)

11. Білецька Вероніка (2 та 3 місце)

12. Красноголова Віталіна (1 та 1 місце)

13. Коваленко Мирослава (2 та 3 місце)

14. Ломко Іванна (2 та 3 місце)

15. Пушкарь Софія (3 та 3 місце)

16. Літвінова Діана (1, 1 та 3 місце)

17. Тарасенко Олександра (2 місце)

18. Будун Вероніка (2 та 2 місце)

19. Баланюк Софія (2 та 2 місце)

20. Родіонова Соломія (2 та 3 місце)

21. Лозова Євгенія (3 місце)

22. Козачок Еліна (2 та 2 місце)

23. Сєдіна Катерина (2 та 3 місце)

24. Кісєльова Мілєна (1, 1, 5 та 18 місце)

25. Білик Вадим та Деренговська Вікторія (2 та 2 місце)

26. Лєбєдєва Софья (1 та 4 місце)

27. Славська Поліна (9 та 16 місце)

28. Нагорняк Софія (1 та 6 місце)

29. Куліда Єлизавета (7 та 14 місце)

30. Тесленко Єлизавета ( 4, 5 та 8 місце)

31. Крячко Дар’я (2, 6 та 13 місце)

32. Юрик Злата (1, 4, 5 та 5 місце)

33. Абовян Анна (7 та 10 місце)

34. Пугач Анастасія (2 та 2 місце)

35. Соломатіна Єлизавета (5 місце)

36. Словінський Владислав та Ситнік Аліса ( 1, 1 та 1 місце, а також 5, 8, 9 і 10 місце)

37. Соломатін Марк та Фургайло Анастасія (3 та 6 місце)

38. Ковалюк Лев та Шерепенко Кіра (2 та 3 місце)

39. Тесленко Назар та Аперян Ліанна (2 та 2 місце)

40. Шейко Станіслав та Шевченко Анастасія (3 та 3 місце).

Вітаємо усіх спортсменів, тренерів та батьків! Бажаємо наступних перемог!

Дякуємо за інформацію ViraVal Shokhin

Схожі публікації