Вокалістка студії “Покоління NEXT” стала лауреаткою Міжнародного фестивалю-конкурсу “Слов’янский вінець”

Вокалістка студії “Покоління NEXT” стала лауреаткою Міжнародного фестивалю-конкурсу “Слов’янский вінець”

Вокальна студія “Покоління NEXT” керівником яркого є Анастасия Бушмакина , розпочала новий навчальний рік із подорожі у місто Одеса, де проходив Міжнародний фестиваль-конкурс “Слов’янский вінець”.

Це болгарський фестиваль, який згуртовує талановитих людей з усіх куточків світу. Колектив “Поколінням NEXT” представляла учениця середньої вікової групи –  Софія Кирпита, лауреат міжнародних та всеукраїнських фестивалів. Софія виконувала дуже гарну, прикрашену мелізмами композицію на англійській мові “Stone cold” в перекладі на українську “Холодний камінь”.

У категорії, в якій змагалася за перемогу Софія, було 15 учасників, не менш талановитих та сильних конкурентів. За свою вокальну майстерність конкурсантка була нагороджена дипломом лауреата ІІ ступеня, медаллю та подарунками.

В жюрі фестивалю були поважні, заслужені, народні артисти, вокальні митці, спеціалісти з Грузії, Вірменії, Ізраїлю та Болгарії. Участь у фестивалях, конкурсах це великий, безцінний досвід, це оцінки кваліфікаційного жюрі, це знайомство з талановитими людьми з усіх куточків світу, це позитивні, незабутні емоції та ще одна сходинка у творчому світі.

Джерело

Схожі публікації