Володимир Шаран назвав футболістів, яких міг би переглянути Шевченко для збірної України

Володимир Шаран назвав футболістів, яких міг би переглянути Шевченко для збірної України

Головний тренер “Олександрії” Володимир Шаран – про гру Андрія Запорожана і футболістів, яких міг би переглянути Андрій Шевченко для збірної України.

— У нинішньому сезоні капітан команди Андрій Запорожан став грати значно менше. З чим це пов’язано?

— Вся Україна бачила нашу гру в Лізі Європи. Природно, в нашій команді вимоги трохи змінилися. Хочеться більш агресивного футболу, менш закритого. Раніше ми більше акцентували увагу на грі від оборони, а зараз намагаємося агресивніше грати в середній зоні, у вищій зоні на половині поля суперника, застосовувати пресинг.

Андрій (як і інші футболісти, не можна говорити тільки про нього) не завжди може виконувати ці функції. Хоча ми побачили в Лізі Європи, як він провів дуже хороший матч проти Вольфсбурга. Запорожан – капітан, дуже важливий гравець у нашій команді.

Йому вже 37 років, він теж десь функціонально не витримує. Десь і шалену швидкість не та. Але залишаються бійцівські якості, він лідер завжди в команді. Поки навіть думок немає, щоб він покинув нашу команду. Дочекаємося кінця сезону, а потім будемо приймати рішення. З віком ніхто не молодіє, тільки мудріше стають.

— Ви говорили, що хотіли б бачити в збірній України Кирила Ковальця. Чи є в Олександрії ще гравці, яких можна викликати туди хоч відразу після закінчення карантину?

— Є футболісти, яких можна було б взяти подивитися на якісь контрольні матчі, якби вони були. Звичайно, кожен тренер рекомендуватиме своїх футболістів. Крім воротаря Паньківа, дуже досвідченого голкіпера, це міг би бути Ковалець. Тому що видно, що він лідер, особливо коли в хороших кондиціях. Коли випадає з-за травми на певний термін – природно, потім вже важкувато йому набирати форму. Але в хорошій формі, звичайно, рекомендую Ковальця. Тому що я бачу і стиль гри збірної – вважаю, він йому відповідає. Може, десь Кирило більше на себе ініціативу бере. А в збірній – ми недавно переглядали ще раз гру з Португалією, там діють швидше, в пас грають. Я думаю, з досвідом це все приходить.

І Дмитро Гречишкін. У нього обсяг роботи божевільний, як і у Степаненку, тому що у них одна позиція. Але Тарас сильніший гравець, досвідченіше, додав в підіграванні і дійсно є одним з лідерів нашої збірної. Але в якості альтернативи можна розглядати Гречишкіна. До нього завжди вимога, щоб він десь швидше діяв. Але за обсягом, по проробляється роботі. У минулому і цьому сезоні він у нас грав практично без замін, навіть більше, ніж Паньків. Діма гідний, щоб на нього подивилися.

І Лучкевич, молодий Лучкевич, якого всі знають. Але йому десь конструктиву не вистачає, більш технічних дій, щоб додавати і більше ККД було на футбольному полі.

 

 

Джерело: Спортивна Кіровоградщина

Схожі публікації