Володимир Шаран: “П’ять футболістів залишать наш клуб”

Володимир Шаран: “П’ять футболістів залишать наш клуб”

Головний тренер Олександрії Володимир Шаран розповів про зміни у команді та плани підготовку до другої частини сезону.

“Аналізуючи першу частину Чемпіонату, тренерський штаб дійшов висновку щодо необхідності омолодження основного складу команди. Такої самої точки зору дотримується і почесний президент клубу Сергій Кузьменко. Ми обговорювали з ним це питання  під час підсумкової зустрічі.

У нашій молодіжці є досить перспективні гравці, які можуть підсилити основу, деяких ми вже залучали, коли був COVID. Але для оновлення команди ми вимушені будемо розпрощатися з деякими гравцями. Плануємо, що п’ять футболістів залишать наш клуб. Я ще нікому не озвучував ці прізвища, поки хочу особисто поговорити з хлопцями.

Загалом, у нас достатньо гравців — особливо у ланці захисту, є також непогані нападники з молодіжного складу, яких будемо залучати. Тому серйозного підсилання не плануємо, хіба що це може бути 1-2 гравців атакувальної ланки. А так, працюватимемо над зміною тактичної схеми.

Команда зараз у відпустці. В Олександрії збираємося 9 січня 2021 року. Будемо працювати, залучати молодь і визначати, кого брати на навчально-тренувальні збори, які заплановано з 21 січня по 11 лютого в Туреччині”, – зазначив Шаран.

 

Джерело: Спортивна Кіровоградщина

Схожі публікації