Володимир Зеленський: Моя місія — припинити війну на Донбасі

Володимир Зеленський: Моя місія — припинити війну на Донбасі

Президент України Володимир Зеленський підкреслив, що його основна місія на посту Глави держави — завершення війни на Донбасі.

«Якого Президента обирало суспільство? Президента, який припинить війну. Саме це моя місія протягом п’яти років », — сказав Володимир Зеленський під час пресс-марафону.

Він також звернувся до українців, які проживають на окупованих територіях Донбасу, і пообіцяв, що держава їх не залишить.

«Ця частина людей, які відчувають себе українцями, повинна знати: ми їх не залишаємо, не кидаємо, ми обов’язково повернемо їх разом з територіями. Це наш план «А». А план «Б» — якщо буде довгий шлях з поверненням територій, пріоритетом все одно будуть люди », — підкреслив Володимир Зеленський.

Також Глава держави зазначив, що найкращим аргументом для людей, які проживають в окупованих районах і не мають можливості отримувати інформацію з українських ЗМІ, повинні стати приклади позитивних змін на підконтрольних Україні територіях. Зокрема, мова йде про відкриття якісного контрольного пункту в’їзду / виїзду (КПВВ) і будівництві європейської дороги в районі моста у Станиці Луганській.

Джерело: president.gov.ua

Схожі публікації