X-подібний об’єкт рухається в космосі з величезною швидкістю

X-подібний об’єкт рухається в космосі з величезною швидкістю

Фахівці НАСА намагаються з’ясувати дивне космічне явище, яке недавно їх вразило. Вони виявили, що невідомий X-подібний об’єкт рухається в космосі з величезною швидкістю, яка досягає 17 тисяч кілометрів на годину.

Вчені сканували небо в пошуках астероїдів, які можуть становити потенційну загрозу для нашої планети. Потім вони помітили об’єкт, що летить в космосі. Спочатку вони припустили, що це могла бути комета.

Астроном Джим Скотті, який брав участь у спецпроекті Spacewatch, заявив, що вчені нічого подібного раніше не бачили. Про свою знахідку фахівці відразу ж повідомили в НАСА. Після цього вони спробували виміряти Х-подібний об’єкт. Ширина структури була понад 2500 км. Це не схоже ні на одну комету, яку вчені бачили раніше. Доктор Скотті дуже докладно описав цей дивний об’єкт. У нього дуже довгий і вузький хвіст. Навколо вершини об’єкта відбувається щось дуже дивне, що фахівці поки не можуть пояснити.

За об’єктом буде продовжено спостереження. Не виключено, що в найближчому майбутньому астрономи або представники НАСА отримають хоч якусь інформацію про те, що це насправді — комета або щось ще, чого раніше ніхто не бачив.

На даний момент немає навіть припущень про походження об’єкта, тому залишається тільки дочекатися, поки вчені розгадують наступний секрет.

Джерело

Схожі публікації