Які медзаклади в Олександрії планують реорганізувати — AlexCity

Які медзаклади в Олександрії планують реорганізувати

Про закриття медзакладів мова не йде. Їх мають юридично ліквідувати, об’єднавши в одну структурну одиницю з іншими закладами. Тобто, самі медзаклади залишаться, проте змінять назву і підпорядкування.

«Олександрійський наркологічний диспансер Кіровоградської обласної ради» приєднають до «Обласної клінічної психіатричної лікарні Кіровоградської обласної ради».

«Олександрійський онкологічний диспансер Кіровоградської обласної ради» приєднають до «Обласного клінічного онкологічного центру Кіровоградської обласної ради».

«Олександрійська психіатрична лікарня Кіровоградської обласної ради» приєднають до «Обласної клінічної психіатричної лікарні Кіровоградської обласної ради».

«Олександрійський протитуберкульозний диспансер Кіровоградської обласної ради» приєднають до «Кіровоградського обласного протитуберкульозного диспансеру Кіровоградської обласної ради».

«Олександрійський шкірно-венерологічний диспансер Кіровоградської обласної ради» приєднають до «Кіровоградського обласного шкірно-венерологічного диспансеру Кіровоградської обласної ради».

Усім працівникам реорганізованих медзакладів продовжать дії трудових договорів.

 

Джерело: Гречка

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Рекомендуємо

У Попельнастому побувала делегація з США та Канади (Фото)

Представники Посольства США в Україні спільно з працівниками Головного управління національної поліції в Кіровоградській області ...

EnglishRussianUkrainian