З 1 квітня для абонентів «Дніпро-Кіровоград» знову подорожчає вода

З 1 квітня для абонентів «Дніпро-Кіровоград» знову подорожчає вода

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, розглянула проєкт постанови про нові тарифи для абонентів обласного комунального виробничого підприємства «Дніпро-Кіровоград».

Копію рішення має CBN.

У документі, зокрема, сказано: «Установити обласному комунальному виробничому підприємству “Дніпро-Кіровоград” тарифи зі структурою, наведеною в додатку до цієї постанови:

а) на централізоване водопостачання:

споживачам, які є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення, – 8,22 грн за 1 куб. м (без податку на додану вартість);

споживачам, які не є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення, – 21,67 грн за 1 куб. м (без податку на додану вартість);

б) на централізоване водовідведення – 17,97 грн за 1 куб. м (без податку на додану вартість)».

Разом з податком на додану вартість ціна одного куба води для пересічних споживачів становитиме 21,564 грн за куб (водовідведення) та 26,004 грн за куб (водопостачання). Разом — 47,568 грн за куб. м.

Нині вартість 1 куб. м води — 45,972 грн.

Постанова набирає чинності «з 01 квітня 2022 року, але не раніше дня, наступного за днем її оприлюднення на офіційному вебсайті Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг».

Схожі публікації