З 1 сiчня змiнюється вартiсть бiометричних документiв

З 1 сiчня змiнюється вартiсть бiометричних документiв

З 1 сiчня 2021 року Державне пiдприємство “Полiграфiчний комбiнат “Україна” змiнює вартiсть бланкiв бiометричних документiв.

Про це повiдомляє Управлiння ДМС у Кiровоградськiй областi.

У зв’язку з цим несуттєво зросте загальна вартiсть оформлення паспорта громадянина України у формi картки, паспорта громадянина України для виїзду за кордон та посвiдок на тимчасове i постiйне проживання.

Отож, новий розмiр адмiнiстративного збору при оформленнi ID-картки до 20 робочих днiв складатиме 363 грн, до 10 робочих днiв – 489 грн. При оформленнi закордонного паспорта до 20 робочих днiв необхiдно буде сплатити 694 грн, до 7 робочих днiв та до 3 робочих днiв у разi наявностi пiдстав – 1046 грн.

Вартiсть оформлення посвiдки на тимчасове проживання становитиме 915 грн, посвiдки на постiйне проживання – 752 грн.

Громадяни України, iноземцi та особи без громадянства, якi здiйснили оплату адмiнiстративних послуг та подали заяви для оформлення документiв до 31.12.2020, отримають документи за старою цiною.

Тi ж особи, якi здiйснили оплату адмiнiстративних послуг до 31.12.2020, але заяву для оформлення документiв ще не подавали, матимуть можливiсть здiйснити доплату за оформлення документiв за тарифами, що дiятимуть  на момент подачi вiдповiдних заяв.

 

Джерело: Златопіль

Схожі публікації