З 11 липня в Україні заборонять курити електронні сигарети у громадських місцях

З 11 липня в Україні заборонять курити електронні сигарети у громадських місцях

В Україні з 11 липня заборонять курити електронні сигарети та пристрої для нагрівання тютюну в громадських місцях, повідомляє МОЗ.

Такі обмеження передбачає ухвалений ще у грудні 2021 року закон. Фактично, цей закон прирівняв електронні сигарети та пристрої для нагрівання тютюну до звичайних цигарок.

Заборонять куріння та використання зазначених пристроїв у приміщеннях та поруч із закладами охорони здоров’я, спортивними та навчальними закладами, біля та всередині закладів громадського харчування, також у закладах культурного призначення (до прикладу, кінотеатрах і театрах).

Стосується ця заборона також приміщень органів державної влади, гуртожитків, аеропортів (крім спеціально відведених місць), дитячих майданчиків, вокзалів та автостанцій, зупинок громадського транспорту. Не можна також буде курити електронні пристрої для нагрівання тютюну у ліфтах, підземних переходах, громадському транспорті та таксі.

За порушення закону передбачені штрафи від 1000 грн для осіб, які палитимуть у громадських місцях, і до 15 000 грн юридичним особам (наприклад, власникам закладів харчування).

Джерело: CBN

Схожі публікації

1 Comment

Avarage Rating:
  • 0 / 10
  • Виктор , 03.07.2022 @ 13:31

    Курят и обычные сигареты в громадских местах и ни кому до этого нет дела.А штрафовать то не кому сами полицианты смалят аж гай шумит….Зачем писать это если даже старый запрет не исполняется…

Коментарі закрито