З 24 лютого СБУ на Кіровоградщині викрила 3 зрадників, 3 колаборантів та 20 російських агітаторів

З 24 лютого СБУ на Кіровоградщині викрила 3 зрадників, 3 колаборантів та 20 російських агітаторів

З початку повномасштабного вторгнення рф Управління Служби безпеки України в Кіровоградській області викрило трьох державних зрадників, 20 ворожих агітаторів та трьох колаборантів – 13 пропагандистів вже засудили, інформує CBN.

Так, співробітники  УСБУ в Кіровоградській області викрили 20 переселенців та місцевих мешканців, серед яких один із співробітників Кіровоградського окружного адміністративного суду та викладач одного з вищих навчальних закладів міста за поширення інформації про  повалення конституційного ладу та захоплення державної влади в Україні, а також розповсюдження матеріалів з виправдовуванням збройної агресії рф проти України.

Крім того, співробітники СБ повідомили про підозри трьом громадянам України за ч.2 ст.111 КК України, за фактом  державної зради.

Зловмисники за гроші, харчові продукти та можливість вільно пересуватися окупованою територією, надавали ворогові відомості щодо особистих даних мешканців населених пунктів України, місць розташування сил тероборони та ЗСУ та блок-постів.

За матеріалами Управління також задокументували незаконну діяльність особи, причетної до діяльності так званої «днр». Встановлено, що за матеріальну винагороду зловмисник виконував «псевдо журналістські» завдання одного із т.зв. «високопоставлених терористів днр» щодо написання антиукраїнського контенту в мережі Інтернет та збирав відомості щодо соціально-економічної ситуації з метою деструктивного впливу на неї. Фігуранту повідомили про підозру за ч. 1 ст. 110 КК України.

Управління також викрило та зупинило злочинну діяльність 3-х нелегальних каналів переправлення чоловіків призовного віку за кордон. Правопорушникам повідомили про підозри за ч.3 ст. 332 КК України.

Стаття 109. Дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади

Стаття 110. Посягання на територіальну цілісність і недоторканність України

Стаття 436-2. Виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії російської федерації проти України, глорифікація її учасників

Стаття 111. Державна зрада

Стаття 332. Незаконне переправлення осіб через державний кордон України

Схожі публікації

2 Comments

Avarage Rating:
  • 0 / 10
  • Виктор , 15.09.2022 @ 19:47

    В СБУ что одно направление работы,а те кто перепродает гуманитарку по магазинам ,этих что ловить не надо,а они есть.Потому что гуманитарка появляется на прилавках наших магазинов…Рейды надо делать ,но не надо об этом предупреждать…

  • Виктор , 15.09.2022 @ 19:50

    Надо обратить внимание на тех кто занимается гуманитаркой,на их доходы и условия жизни.Они стали эить почему то лучше чем ранее…

Коментарі закрито