З початком опалювального сезону боргів бути не повинно

З початком опалювального сезону боргів бути не повинно

У середу, 2 жовтня, міський голова Степан Цапюк провів нараду з очільниками відповідних управлінь та з директорами комунальних підприємств на тему стану міста у підготовці до зими.

Відповідно Алла Грибачова, директор КП «Теплокомуненерго», повідомила, що з боку підприємства і керівництва міста зроблено все для того, аби опалювальний сезон розпочався вчасно.

Наразі зокрема проведено гідравлічні випробування, виявлені пориви ремонтують, а систему вже заповнили водою. Крім того, вона розповіла про те, що під час столичної наради у міністерстві попередили – ліміти на газ підприємствам надаватимуться у разі 90% оплати за газ. Це означає, що населення має активно сплачувати рахунки за надані послуги. Однак у А.Грибачової є з цього приводу сумніви з огляду на минулорічну 40%-ву оплату населенням за тепло.

Ще одним нагальним питанням піднімалося невчасне відключення населення від тепла (для подальшого встановлення автономного опалення) – виконком надав дозволи (а їх було більше тисячі) ще влітку. Проте олександрійці зволікали. Зараз це створює проблеми у проведенні технічних робіт «Теплокомуненерго».

Також традиційною проблемою у теплозабезпеченні міста є зношеність тепломереж, яким по 70 років. Нагадаємо, що місто розробило проект, який визнано одним з кращих в Україні, і Світовий банк був готовий надавати вигідний кредит-інвестицію для модернізації тепломереж в Олександрії. Але зміни у законодавстві, прийняті минулим урядом, позбавили нас такої можливості.

Джерело: Вільне слово

Схожі публікації