З початку пандемії в Олександрії від коронавірусу померла 51 людина

З початку пандемії в Олександрії від коронавірусу померла 51 людина

За даними управління охорони здоров’я від початку пандемії через інфекційне відділення центральної міської лікарні було проліковано 549 осіб, із них 377 пацієнтів цьогоріч.

Загалом, за весь час пандемії в умовах стаціонару та амбулаторно лікування отримали 1355 громадян, у цьому році 981 людина. Також за весь період зафіксовано 51 летальний випадок.
Для лікування хворих на коронавірусну інфекцію на базі центральної міської лікарні вже виділено 70 ліжок. Окрім того, у розпорядженні медичного закладу 8 апаратів ШВЛ, 48 концентраторів та 70 балонів для поповнення запасів кисню, якого за добу споживається близько 1800 л. Інфекційне відділення повністю забезпечене медичними препаратами для лікування хворих з COVID-19 та деззасобами.

Поряд із коронавірусом варто розглядати і поширення пневмонії, яка також значно впливає на епідеміологічну ситуацію в місті. Від початку року проліковано 465 хворих з відповідним діагнозом, враховуючи ускладнення коронавірусною хворобою. Порівняно з аналогічним періодом минулого року, спостерігається зростання даного показнику на 200 %. Летальних випадків зафіксовано 38.

Джерело: Олександрійський тиждень

Схожі публікації