За бійку молода мама заплатить штраф

За бійку молода мама заплатить штраф

Пригода сталася 2 січня 2019 року, в приміщенні кафе-бару “Звезда Востока”, що на площі Соборній.

“Підозрювана схопила потерпілу руками за волосся, скинула з дивану на підлогу, та завдала не менше трьох ударів кулаком в обличчя. Утримуючи потерпілу на підлозі, почала натискати пальцями обох рук на очі. Після цього дії підозрюваної припинили відвідувачі кафе-бару”, – йдеться у вироку суду.

За фактом нанесення тілесних ушкоджень розпочали кримінальне провадження. У результаті суд визнав нападницю винною та призначив покарання у вигляді штрафу в розмірі 850 гривень.

Cуд вирішив стягнути з обвинуваченої на користь потерпілої 23 тисячі 229 гривень майнової шкоди, три тисячі гривень моральної шкоди та п’ять тисяч 600 гривень витрат на правову допомогу.

Обвинувачена просила переглянути суми, які підлягають стягненню, оскільки перебуває у декретній відпустці та утримує дитину-інваліда. Надала суду скрін-шоти зі сторінки потерпілої в соцмережі – на фото жінка весела і усміхнена відпочиває в розважальних центрах.

Обвинувачена зазначила, що це говорить про те, що моральної шкоди потерпіла не зазнала. Втім, апеляційний суд лишив без змін вирок першої інстанції.

 

Джерело: Олександрійський тиждень

Фото умовне

Схожі публікації