За минулий тиждень в Олександрії зникло семеро людей — AlexCity

За минулий тиждень в Олександрії зникло семеро людей

Сім випадків зникнення безвісти жителів міста було зафіксовано протягом минулого тижня – про це повідомили в Олександрійському відділі поліції.

З цих семи громадян двоє – неповнолітні особи. Як зазначає начальник міськвідділу підполковник Володимир Хвостов, місцезнаходження всіх семи осіб було незабаром встановлено, всі вони повернулися додому, злочинів проти них не було скоєно. Стосовно дітей з їхніми батьками  проведена відповідна роз`яснювальна робота щодо недопущення в подальшому таких випадків.

Якщо коротко, всі випадки можна коротко охарактеризувати одним словом: легковажність. А детальніше – неповнолітні хлопець і дівчина (студенти віком 16 і 15 років відповідно) вирішили, що вони вже достатньо дорослі, і їхнім батькам зовсім не обов`язково знати, де і в якій компанії вони можуть розважатися та вживати алкогольні напої. І тому телефонні дзвінки стурбованих батьків вони просто ігнорували.

«Але подібні повідомлення про зникнення людей (особливо – дітей) негайно ставляться на контроль Національною поліцією, оскільки бувають дуже сумні випадки, як наприклад, порівняно недавній – викрадення, зґвалтування і вбивство   11-літньої Дарини Лук`яненко в Одеській області… Тому при кожному отриманому повідомленні про зникнення дитини у нас піднімається весь особовий склад і включається в пошуки. Обоє наші згадані зниклі неповнолітні були знайдені в найкоротший час – протягом 2-3 годин», – сказав Володимир Хвостов.

Інші випадки з дорослими: хтось пішов випити з друзями і вчасно не повернувся. А дружина шукає – не може знайти свого благовірного. Або  навпаки, чоловік б`є на сполох, бо кудись запропастилася дружина…

«Як правило, такі зниклі знаходяться максимально протягом до однієї доби. Бувають випадки, що люди звертаються до поліції тільки через те, що не можуть додзвонитися до свого родича. А в нього, виявляється, просто розрядився телефон. Або людина десь випиває два дні поспіль і їй в цей час якось не до розмов з родичами… Буває, що після якоїсь сімейної сварки хтось дуже образився, кудись втік і навмисне відгороджується від родини, вимкнувши свій телефон.  Особливо це характерно для молодого покоління, яке іноді не знаходить порозуміння з батьками. Відомий випадок, коли підліток вперто не хотів користуватися і взагалі мати свій мобільний телефон, щоб мама не могла його проконтролювати і «вирахувати» у разі потреби місцезнаходження сина. Одна дівчинка, посварившися з матір`ю, яка не пускала її гуляти увечері напередодні вихідних, вранці пішла, як зазвичай, в школу, але після уроків не повернулася додому, а вимкнула свій телефон та гуляла, скільки їй заманулося, з друзями-подружками. Нагулявшись вволю, знову ж таки пішла не додому, а вирішила якийсь невизначений час переждати очікувану материну «грозу» у своєї бабусі. Там її і знайшли працівники поліції», – поділився начальник міськвідділу поліції  Володимир Хвостов. За його словами, життя «підкидає» дуже різні ситуації і на всі повинні негайно реагувати правоохоронці, оскільки за сучасними вимогами закону, зниклою безвісти людина вважається вже з моменту отримання поліцією заяви про це.

Джерело: Голос громади

x

Рекомендуємо

Шість жителів Олександрії після повернення з-за кордону перебувають на самоізоляції

За інформацією Кіровоградської ОДА, станом на 10 серпня, на Кіровоградщині 19 осіб перебувають на самоізоляції вдома. ...

EnglishRussianUkrainian