За патронат над дитиною в Олександрії готові платити 10500 гривень

За патронат над дитиною в Олександрії готові платити 10500 гривень

5 та 7 лютого на базі центру зайнятості відбулися зустрічі фахівців міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з олександрійцями, які знаходяться в пошуку роботи. Тема зустрічі стосувалася патронату над дітьми як нової форми працевлаштування.

Присутніх ознайомили з порядком створення, влаштування та перебування дитини в сім’ї, оплатою послуг патронату та виплатою соціальної допомоги на утримання дитини в сім’ї патронатного вихователя. По завершенню інформаційної частини присутні поставили спеціалістам питання, на які отримали вичерпні відповіді.

Так, патронат над дитиною – це тимчасовий догляд, виховання та реабілітація дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання її батьками складних життєвих обставин (безробіття, матеріально-побутових проблем, згубних звичок).
Патронатним вихователем може бути громадянин України, який має позитивний досвід виховання дітей, відповідні житлові умови для догляду, виховання та соціальної реабілітації дитини у своєму помешканні.

До сім’ї патронатних вихователів можуть бути влаштовані діти віком від народження до 18 років. Оптимальний термін перебування дитини в патронатній сім’ї визначається відповідно до індивідуальних потреб дитини, виявлених обставин та їх впливу на стан дитини і не повинен перевищувати 3 місяців. В особливих випадках термін перебування під патронатом може бути подовжений, однак загалом не повинен бути більшим за 6 місяців.

Патронатний вихователь щомісяця отримує грошове забезпечення у розмірі п’яти прожиткових мінімумів (на даний час ця сума складає 10500 грн) та соціальну допомогу на утримання і виховання дитини в розмірі двох прожиткових мінімумів на дитину відповідного віку (від 0 до 6 років – 3558 грн, від 6 до 18 років – 4436 грн).

За додатковою інформацією кандидати у патронатні вихователі можуть звертатися до Олександрійського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за адресою: пр. Соборний, 59, каб. 406 або за телефоном: 7-23-88.

 

Джерело: Олександрійська міська рада 

Схожі публікації