Захисників з Олександрійщини вчитимуть керувати безпілотниками

Захисників з Олександрійщини вчитимуть керувати безпілотниками

Меморандум про співпрацю 4 лютого підписали захисники Олександрійщини та Громадська організація «Європейський шлях – 4.0». Проєкт «Норвегія-Україна. Професійна адаптація. Інтеграція в державну систему» носить соціальний характер і реалізується за рахунок Міжнародного Фонду соціальної адаптації.

Співробітництво передбачає тримісячне навчання учасників АТО та членів їх родин. Участь у проєкті братимуть 30 членів ГО «Захисники України-Олександрійщини». Протягом курсу учасникам допоможуть адаптуватися психологічно після пережитого та налаштуватися на заснування власної справи.

Партнером у даному проекті виступає Льотна академії НАУ. Випускники також отримають сертифікати на керування безпілотними літальними апаратами.

Керівник Олександрійської ветеранської організації Олександр Михайлик раніше вже пройшов відповідний курс, але за іншою спеціалізацією – «Безпека життєдіяльності аеропортів», тож зараз залучив до нього своїх побратимів. Говорить, що користь у цих навчаннях – це психологічна реабілітація, можливість відволіктися від сумних спогадів і щоденних проблем, а також отримати суміжну професію.

Старт навчань – 20 лютого. В умовах карантину, заняття проходитимуть переважно дистанційно.

 

Джерело: В об’єктиві

Схожі публікації