Заходи, які відбудуться в Олександрії 12 жовтня

Заходи, які відбудуться в Олександрії 12 жовтня

8 жовтня відбулося засідання організаційного комітету з підготовки до свят Покрови, Дня Українського козацтва, Дня захисника України та відкриття IV етапу Чемпіонату України з автомобільного кросу.

Усі заходи проходитимуть 12 жовтня.
Цього дня площа Соборна буде перекрита для руху транспорту. Зі змінами у маршрутах автобусів олександрійці будуть ознайомлені пізніше.

На площі Соборній працюватиме Покровський ярмарок. Із 8:00 до 15:00 години олександрійці за вигідними цінами зможуть придбати продукти харчування, речі повсякденного вжитку та вироби від народних майстрів. У ярмарку візьмуть участь близько 100 підприємців і товаровиробників з різних областей України.

Відкриття ярмарку відбудеться о 9:00 годині.

На олександрійців чекає культурно-розважальна програма від творчих колективів нашого міста і частування польовою кашею та чаєм.

На площі Героїв Чорнобиля о 9:30 годині відбудеться покладання квітів до пам’ятного хреста учасникам АТО і ООС, які загинули за нашу країну.

Фестиваль «Козацької слави» розпочнеться о 10:00 на майданчику біля стадіону «Ніка». 24 колективи освітніх закладів змагатимуться у конкурсах на кращий козацький курінь і куліш.

Відбудеться фестиваль справжнього українського гумору та сатири «Усівські балагури».
Крім того, відбудуться показові виступи рятувальників «Козак-рятувальник – завжди поруч», вихованців спортивного клубу «СПАРТА-17», а також гратиме духовий оркестр військової частини №2269.

Цього ж дня увечері на площі Соборній відбудеться урочисте відкриття IV етапу Чемпіонату України з автомобільного кросу. Захід розпочнеться о 17:00 годині виступом духового оркестру «Роксолана» з м.Кременчука. Після цього відбудеться представлення учасників і команд на власних автомобілях. Очікується близько 56 учасників з України, Молдови і Білорусії.

Завершиться церемонія відкриття змагань святковим концертом, що триватиме до 21:30 години.

13 жовтня на трасі Вербова Лоза відбудуться фінальні заїзди учасників чемпіонату.
Запрошуємо олександрійців і гостей міста взяти участь у святкових заходах.

Сайт міської ради

Схожі публікації