Залишилась без пальця. На Кіровоградщині трирічна дівчинка травмувалась на дитячому майданчику

Залишилась без пальця. На Кіровоградщині трирічна дівчинка травмувалась на дитячому майданчику

У Світловодську трирічна дівчинка залишилась без пальця після того, як каталась на гойдалці на дитячому майданчику. Про це розповіла мама дівчинки Ірина Пастушенко. Вона подала заяву до поліції.

Подія сталась 17 травня. Дитина з мамою гралась на майданчику, коли вона відійшла, з нею залишилась бабуся. «Дитина вирішила зіскочити з гойдалки. А там яма під гойдалкою, і дощечки. Туди пальчик застряг. Якби цієї ями не було, то вона б стала на ніжки. А так попала туди і вирвала палець», – розповіла Ірина Пастушенко.

Після травмування дівчинку прооперували в місцевій лікарні, нині вона вдома.

Ірина Пастушенко вважає, що дитячі майданчики у Світловодську не облаштовані. «Їх не ремонтують, не доглядають, я не знаю, на чійому вони балансі, і хо це має робити».

Журналісти намагались отримати коментар Світловодської міськради, проте телефони в управлінні житлово-комунального господарства та у приймальній не відповідають.

«Подія зареєстрована. Інформацію за цим фактом внесли  до ЄРДР за статтею 128 «Необережне тяжке або середньої тяжкості тілесне ушкодження». Обставини пригоди з’ясовують слідчі», – сказала Суспільному речниця поліції області Віталіна Бевзенко.

Джерело: Суспільне

 

Схожі публікації