Сьогодні близько 10:30 у центрі міста невідомий вистрелив у чоловіка і втік із місця злочину. 31-річний потерпілий загинув, повідомляють у поліції Одещини.
Поліція розпочала кримінальне провадження. Подію кваліфікували як умисне вбивство, вчинене на замовлення. Триває слідство.
Громадський діяч і волонтер Дем’ян Ганул народився в селі Новоселиця Кіровоградської області. У 2013 та 2014 роках брав участь у Революції Гідності, після чого вступив до Правого Сектору й очолив силовий блок в Одеській області. Був учасником протистоянь, які сталися в Одесі 2 травня 2014 року, на Куликовому полі біля Будинку профсоюзів. Після виходу із Правого Сектору створив ГО «Вуличний фронт». У 2020 році балотувався до Одеської міської ради. Наприкінці липня 2020 році на громадського діяча скоїли напад на трасі Одеса. Ганул виступав ініціатором декомунізації та дерусифікаціїу.
джерело телеграм канал Олександрія
