Завершується реєстрація на пробне зовнішнє незалежне оцінювання

Завершується реєстрація на пробне зовнішнє незалежне оцінювання

У січні розпочався другий семестр і для випускників загальноосвітніх навчальних закладів настає відповідальна пора – підготовка до іспитів та зовнішнього незалежного оцінювання.

Із 3 по 21 січня триває реєстрація на проходження пробного ЗНО.Тестування відбудеться:                21 березня – з української мови і літератури; 28 березня – з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії та іноземних мов.Пробне ЗНО проводитиметься на базі НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. № 9-спеціалізована школа» та НВК «Олександрійський колегіум – спеціалізована школа» і коштує 138 грн за 1 предмет.
Реєстрація для участі в основній сесії ЗНО проходитиме із 3 лютого по 17 березня.

Основна сесія відбудеться з 21 травня по 15 червня за наступним графіком: математика – 21 травня; українська мова і література – 26 травня; німецька, французька, іспанська мови – 1 червня; історія України – 4 червня; біологія – 9 червня; географія – 11 червня; хімія – 15 червня.
Кожен зареєстрований учасник має право пройти тести не більше ніж з 4 предметів. Два з них є обов’язковими. Це: українська мова і література; математика або історія України. Інші один або два предмети за вибором випускника.

Із 2021 року зміниться система складання ЗНО. Для випускників шкіл збільшиться кількість обов’язкових предметів,. Це: українська мова і література; математика; історія України або іноземна мова; предмет за вибором випускника.

 

Джерело: Олександрійська міська рада

Схожі публікації