Зеленський звільнив голову Кіровоградської ОДА Назаренка

Зеленський звільнив голову Кіровоградської ОДА Назаренка

15 квітня президент Зеленський підписав указ про звільнення з посади голови Кіровоградської ОДА Андрія Назаренка.

Відповідний указ з’явився на сайті Офісу президента.У документі зазначається, що звільнення з посади згідно з поданою заявою Назаренка.

Нагадаємо, 14 квітня, Андрій Назаренко повідомляв ЗМІ, що в нього немає ніякої інформації про його звільнення.

Нині таке рішення пан Назаренко не коментує. У його телеграм-каналі з’явилися лише скріни відповідних указів президента. У другому документі йдеться, що тимчасово виконуватиме обов’язки голови Кіровоградської ОДА Валерій Жалдак, який був до цього дня першим заступником голови ОДА.

Згодом у соцмережах Андрій Назаренко виставив допис:

«Моя каденція на посаді голови Кіровоградської обласної державної адміністрації завершилася. Дякую за підтримку жителям регіону! Дякую за командну роботу. Гарну, злагоджену і рушійну. Нам вдалося розпочати чимало добрих справ, цікавих проєктів. Сподіваюся, людина, яка очолить Кіровоградщину, продовжить шлях на розвиток області. Залишаємо не голе поле, а надійний фундамент! Дякую всім за підтримку, іноді авансову, але вона надихала працювати.

Дякую за критику. Заслужену і не зовсім, утім, вона додавала сил. Кіровоградщину не можливо не любити. Це край талановитих, цілеспрямованих і працьовитих людей. Я йшов на посаду зі своїми принципами в роботі – це відкритість, це розвиток потенціалу і гордості за область. Залишаюся їм вірним. Так само залишаюся в команді президента. Змінам бути!Усім здоров’я і бережіть себе!».

Джерело: Гречка

Схожі публікації