Жан-Клода Ван Дамма заскочили на зйомках у Києві: фото

Жан-Клода Ван Дамма заскочили на зйомках у Києві: фото

59-річний голлівудський актор Жан-Клод Ван Дамм перебуває в Україні на зйомках комедійного бойовика для Netflix. Зараз робота над фільмом триває в Бортничах поблизу багатоповерхівки, мешканці якої публікують фото зірки в мережі.

З 10 серпня у Києві тривають зйомки фільму The Last Mercenary («Останній найманець»), у якому зіграє Жан-Клод Ван Дамм. Наразі знімальна команда перемістилась у житловий квартал у Бортничах, що Дарницькому районі столиці. Кияни можуть спостерігати за процесом просто зі своїх вікон, а ексклюзивні фото публікують у фейсбуці.
Так, місцевий житель Максим Кобець показав за лаштунки стрічки Netflix. Він зізнався, що у дворі гамір, а за безпеку на майданчику відповідає муніципальна охорона. Очевидець показав, наскільки велика знімальна група комедійного бойовика.

«Сьогодні мої робочі будні супроводжують крики action (дія – ред.) та гудіння знімальному стафу. Вперше моє подвір’я, всі входи та виходи перекриті муніципальною охороною. Всюди люди перегукуються по раціям та просто шумлять, думаю, як і зазвичай на майданчику знімальному. Виходжу на балкон, придивляюсь, аж тут бачу, що то Ван Дамм (той що Жан-Клод Ван Дамм) і саме в цей час відбуваються зйомки його сцен», – поділився чоловік.

З фото видно, що голлівудський актор Жан-Клод Ван Дамм для ролі колишнього агента спецслужб одягнув коричневий кашкет, шкіряну куртку й синій плащ. Проте після завершення зйомок сцени зірка постає лише в обтислій чорній майці та штанах, демонструючи свої м’язи.

 

Нагадаємо, що к омедійний бойовик вийде у прокат із назвою The Last Mercenary («Останній найманець»). Фільм розкаже глядачам про політичні інтриги на державному рівні та курйози, які стаються у гонитві за владою. Певні сцени стрічки відзнімуть у Києві, а ще один майданчик буде у Франції, де й відбуватимуться головні події фільму Netflix. Зйомки триватимуть до осені.

 

Джерело: 24 канал

Схожі публікації