Жінка, яка загубилася в Національному парку виклала з каменів слово SOS, щоб врятуватися

Жінка, яка загубилася в Національному парку виклала з каменів слово SOS, щоб врятуватися

Кілька днів тому 56-річна Мері Джоанна Гомес пропала в Національному парку «Секвойя» (Sequoia National Park, Каліфорнія, США), куди вирушила на прогулянку.

Гомес працює медсестрою, але у вільний від роботи час подорожує. Ось і в свій черговий вихідний 23 жовтня, вона вирішила відвідати Національний парк.

Перші кілька годин Гомес посилала фотографії парку дочці. А потім перестала. Через два дні вона не вийшла на чергування в лікарню, і тоді з’ясувалося, що вдома вона так і не з’явилася. Родичі, дізнавшись про це, відразу ж звернулися в поліцію Сан-Франциско.

Рятувальна операція почалася в суботу вранці за сприяння керівництва Національного парку «Секвойя». Загін рятувальників складався із співробітників пошукової служби, спеціально навчених собак і повітряного спостереження.

У понеділок пошуки увінчалися успіхом: рятувальники з повітря побачили послання Мері Гомес, викладене на землі з каменів. Виявилося, що жінка загубилася в шести кілометрах від входу в парк. Вона сильно замерзла, була голодна, дуже хотіла пити, але в цілому її стан був задовільний.

Джерело: vinograd.us

Схожі публікації