Житель Олександрії пограбував магазин та аптеку

Житель Олександрії пограбував магазин та аптеку

5 сiчня до пiдроздiлу полiцiї в мiстi Олександрiї надiйшло повiдомлення про те, що невiдома особа незаконно заволодiла грошовими коштами у сумi близько 3 тисяч гривень iз каси одного з торговельних закладiв.

Про це повiдомляє пресслужба ГУНП областi.

У результатi вжитих заходiв правоохоронцi протягом 20 хвилин розшукали та по «гарячих слiдах» затримали чоловiка, схожого за прикметами, якi вказала потерпiла. Ним виявився 30-рiчний мiсцевий житель.

Пiд час проведення поверхневої перевiрки полiцейськi виявили у громадянина шприци з наркотичним засобом та iншi речовi докази, якi вказують на його причетнiсть до вчинення кримiнального правопорушення.

За цим фактом було розпочато кримiнальне провадження за ч. 1 ст. 186 (грабiж) Кримiнального кодексу України.

Наркотичний засiб направлено на проведення експертизи до Кiровоградського науково-дослiдного експертно-кримiналiстичного центру МВС України, за результатами якої буде вирiшено питання про притягнення особи до вiдповiдальностi за ст. 309 Кримiнального кодексу України.

У подальшому правоохоронцi також встановили причетнiсть мiсцевого жителя до пограбування, скоєного в однiй iз аптек мiста. Чоловiк розбив вiтрину та незаконно заволодiв грошовими коштами у сумi понад 6 тисяч гривень.

Громадянина затримано в порядку статтi 208 Кримiнального процесуального кодексу України (за пiдозрою у скоєннi злочину).

Розслiдування триває.

 

Джерело: Златопіль

Схожі публікації