Житель Олександрії викликав швидку до пораненого ним же товариша

Житель Олександрії викликав швидку до пораненого ним же товариша

В Олександрії чоловік кілька разів штрикнув товариша в шию ножем, а потім сам викликав медиків і поліцію.

Про це йдеться в матеріалах Олександрійського міськрайонного суду.

21 серпня 2020 року, в стані алкогольного сп’яніння підозрюваний перебував за місцем свого проживання. Спиртне вживав разом зі своїм знайомим. Раптом у підозрюваного виник умисел на умисне вбивство потерпілого. Він узяв кухонний ніж та кілька разів вдарив ним товариша в область шиї. Потім сам викликав швидку і поліцію, після чого потерпілого шпиталізували з діагнозом: проникаючі ножові поранення шиї; геморогічний шок І-ІІ ступенів.

“Підозрюваний у судовому засіданні відмовився давати покази, але вказав, що не бажав вбивати потерпілого та викликав швидку медичну допомогу, щоб допомогти йому. Сказав, дуже шкодує, що не втримався, та бажає допомагати потерпілому, щоб той одужав. Просить застосувати домашній арешт, так як на його утриманні знаходиться мати похилого віку та після інсульту, переховуватися від слідства та суду не буде”, – йдеться в судовій ухвалі.

У результаті суд вирішив застосувати до підозрюваного запобіжний захід у вигляді домашнього арешту, заборонивши цілодобово залишати житло за місцем проживання. Слідство триває.

 

 

Джерело: Златопіль

Схожі публікації