Жителі Олександрії вшанували воїнів-афганців

Жителі Олександрії вшанували воїнів-афганців

15 лютого в Олександрії з нагоди Дню вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав та 32-ї річниці виведення військ з Республіки Афганістан відбувся мітинг-реквієм «Вже скільки років проминуло, а біль у серці б’є і б’є…».

Віддати шану загиблим до меморіального комплексу воїнам-афганцям прийшли міський голова Сергій Кузьменко, його заступники, ветерани війни в Афганістані, представники міської ради, депутатського корпусу та громадських організацій.

Під час заходу ведуча згадала, події афганської війни, яка тривала 9 років, один місяць та 18 днів. З Олександрії до Афганістану було направлено 735 чоловік, 26 олександрійців та воїнів олександрійського гарнізону живими не повернулися до рідних домівок.

У наш час українські воїни-афганці не залишаються осторонь подій у нашій державі. Чимало з них сьогодні захищають рідну землю на східних кордонах України, а ті, хто не мають можливості брати участь у бойових діях, приєдналися до волонтерського руху і зараз продовжують залишатися надійними бойовими наставниками для молоді.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять наших земляків, які полягли на війні в Афганістані і поклали квіти до меморіального комплексу.

 

Джерело: Олександрійська міська рада

Схожі публікації