Жителів та гостей міста запрошують до … концтабору

Жителів та гостей міста запрошують до … концтабору

Такого в нашому місті точно ще не було! Директор ПК Світлопільський Дмитро Клюєв придумав оригінальний варіант, як занурити глядачів і гостей Палацу культури в епоху військових років.

Як уже повідомлялося 8 і 9 травня на сцені ПК пройдуть театралізовані концерти, присвячені Дню перемоги – «День, коли закінчилася війна».

– Перед концертами або по їх закінченню можна буде відвідати тематичну інсталяцію, розташовану в підвалах ПК, – розповів Клюєв. – У них ми відтворили атмосферу фашистських концтаборів. Кожен відвідувач зможе відчути дух страшних катівень, зануритися в атмосферу в’язнів концтаборів і підвалів гестапо. Також відвідувачі побачать тут інсталяцію побуту радянських солдатів часів ВВВ. Думаю, це буде не тільки цікаво, а й корисно – ми не повинні забувати військову трагедію нашого народу.

А поки що йдуть інтенсивні репетиції до майбутньої події. Постановки пройдуть 8 травня о 14:00 (за запрошенням) 9 травня о 14:00 (запрошення і продаж квитків). 9 травня о 17:00 (продаж квитків). Ціна квитків 50-100 гривень.

Джерело: Олександрійський тиждень

 

 

Схожі публікації