Жителям Кіровоградщини планують збільшити тариф на воду до 31,07 грн.

Жителям Кіровоградщини планують збільшити тариф на воду до 31,07 грн.

ОКВП «Дніпро-Кіровоград» попередив усі міста області, у які подається дніпровська вода, щодо необхідності вкотре «скоригувати» тариф на водопостачання та водовідведення.

Для цього у Кропивницькому 29 серпня проведуть відкрите обговорення. Воно відбудеться о 10 годині у будівлі міської ради за адресою вул. Велика Перспективна, 41, кімната 426.

Чергове «покращення» від обласного комунального підприємства олександрійці відчули у червні , коли без згоди громади було піднято тариф на 11%. Тоді громадські обговорення були проведені у містах, але таким чином, аби жителі не мали змоги на них потрапити.

Цього разу керівництво водоканалу вирішило особливо не напружуватися і провести обговорення лише в обласному центрі, у невеликій кімнаті. Мабуть, сподіваються – усе пройде за старим сценарієм. А кому дуже потрібно, ті вже приїдуть. Цього разу тариф планують збільшити більше ніж на 8%. І мотивують усе це банальними фразами: зростанням цін на електроенергію та ін.
На запити управління економіки Олександрійської міської ради щодо складової тарифу від водоканалу надходять лише відписки із загальними фразами.
Тож ніхто секретами, куди підуть наші гроші, ділитися не збирається.

Але ключовою причиною підвищення тарифу на воду є погашення водоканалом кредиту Світового банку, який підприємство нібито взяло на модернізацію мереж. По факту було придбано ряд техніки, яку олександрійці, наприклад, так і не побачили. Їздить по місту старенький асенізатор з об’ємом на 3 куба. А от КАМАЗа на 10 кубів, який раніше обслуговував приватний сектор, давно ніхто не бачив.

Запитань багато. Відповідей – нуль! Але факт залишається фактом: за 3 місяці водоканал удвічі збільшує тариф для людей.  Підвищення становитиме 20%!!!!!

Джерело

Схожі публікації