Жителям Приютівської громади призначили матеріальну допомогу

Жителям Приютівської громади призначили матеріальну допомогу

Виконавчий комітет Приютівської селищної ради 26 травня на своєму засіданні підтримав рішення про надання матеріальної допомоги жителям Приютівської об’єднаної громади. Допомогу призначено 8 особам на загальну суму 16 тисяч гривень.

Отримають матеріальну допомогу за рішенням виконавчого комітету мешканці Приютівської об’єднаної територіальної громади, які мають тяжке або хронічне захворювання. Кожен випадок захворювання був ретельно розглянутий членами виконавчого комітету Приютівської селищної ради та запрошеним на засідання лікарем, котрий надав фахові консультації по кожному окремому випадку захворювання. Розмір допомоги громадянам призначений відповідно до Програми з надання одноразової матеріальної допомоги незахищеним категоріям населення, які зареєстровані та проживають на території Приютівської селищної ради на 2020 рік, затвердженої рішенням №477 Приютівської селищної ради від 19 грудня 2019 року.

Матеріальна допомога призначена також учаснику бойових дій, що проживає на території Приютівської ОТГ, та мешканці громади, яка постраждала від пожежі.

 

 

Джерело: Приютівська громада

Схожі публікації