Знайшли чоловіка, який влаштував стрілянину в центрі Олександрії

Знайшли чоловіка, який влаштував стрілянину в центрі Олександрії

В ОЛЕКСАНДРІЇ ПРАЦІВНИКИ ПОЛІЦІЇ ВСТАНОВИЛИ ОСОБУ ЧОЛОВІКА ЯКИЙ НА ОДНІЙ З ПЛОЩ МІСТА ЗДІЙСНИВ ДЕКІЛЬКА ПОСТРІЛІВ В ПОВІТРЯ.

Інформація про подію стала відома працівникам Олександрійського відділу поліції 15 січня 2021 року в ході моніторингу однієї з соціальних мереж. Як було встановлено з відео яке було розміщено на сторінці соціальної мережі то невідомий чоловік перебуваючи на площі міста Олександрії здійснив декілька пострілів в повітря з предмету схожого на пістолет.

В ході проведення перевірки поліцейськими було встановлено особу чоловіка з відеоролику. Ним виявився 23 річний мешканець Знамянського району в якого було вилучено предмет схожий на пістолет. В подальшому було встановлено, що вилучений пістолет являється стартовим пістолетом сигнально- шумової дії та в обігу не заборонений.

В діях даного громадянина вбачаються ознаки адміністративного правопорушення за, що на останнього було складено адміністративний протокол за ст. 173 КУпАП (дрібне хуліганство) та матеріали справи направлено до Олександрійського міськ-районного суду м. Олександрії.

Санкція даної статті передбачає покарання у вигляді штрафу від трьох до семи неоподаткованих мінімумів громадян до адміністративного арешту на строк до п’ятнадцяти діб.

Схожі публікації