ЗНО з іспанської здавала єдина абітурієнтка з Олександрії

ЗНО з іспанської здавала єдина абітурієнтка з Олександрії

Єдина учасниця склала тестування з іспанської мови додаткової сесії зовнішнього незалежного оцінювання в Кіровоградській області. Аудиторію підготували в 26-й кропивницькій школі.

Анастасія Моцна складала іспанську у додаткову сесію, тому що під час основної одночасно проходило тестування із двох іноземних мов, які вона обрала.

«Складати іспанську мову я приїхала з міста Олександрія. Здаю в додаткову через те, що повинна була здавати німецьку мову, як державну підсумкову атестацію, але її відмінили, а перенести дати було неможливо».

На вході дівчині виміряли температуру та перевірили документи.

Робоче місце Анастасії Моцної під номером 1. Решта 14 місць не використовуються, каже старша інструкторка Ксенія Ліснічук.

«Аудиторія повністю підготовлена, як для цілого класу: наклеєні наліпки на столи «місце не використовується», наклеєна наліпка з її прізвищем на її стіл. Я отримала комплект матеріалів».

«Я складаю іспанську мову, тому що в більшості університетів для вступу потрібна будь-яка іноземна мова, а іспанську, я вважаю, здам краще, ніж англійську чи німецьку.

Іспанську мову дівчина вивчає з другого класу, сподівається на гарний результат. У тесті 59 завдань. Їх має виконати за дві з половиною години. Після завершення тестування поділилась враженнями.

«Я закінчила на півгодини раніше, тому що я зробила всі завдання, перевірила і більше не бачила сенсу залишатися в пункті. Я виконала всі завдання, аудіювання було найлегшим для мене, найскладнішим була, напевно, граматика».

Для проведення тестування однієї учасниці на пункті працювали 9 працівників – розповіла уповноважена особа Українського центру оцінювання якості освіти Любов Корж.

Джерело: Суспільне

Схожі публікації