І знову 3 вересня: легендарний хіт Шуфутинського в мемах

І знову 3 вересня: легендарний хіт Шуфутинського в мемах

Пісня російського шансоньє Михайла Шуфутинського «Третье сентября» вже не перший рік в цей день стає головним мемом! Тільки й розмов, що про календар, горобину і вогнища. Чому пісня стала такою популярною, а також найкращі меми – далі в матеріалі.

Пісня «Третье сентября» Михайла Шуфутинського була написана ще в 1994 році, але лише через 20 років її очікувала справжня популярніст

У 2011 році в популярній  соцмережі  з’явився перший мем – на картинці був зображений репер Рік Росс та цитата з пісні. Вибір героя не випадковий – репера називають «чорношкірим двійником Шуфутинського».

Впродовж наступних років кількість мемів лише збільшувалась! Хтозна, чому текст і сама пісня стали такими популярними. Можливо, конкретна прив’язка до дати та й меланхолійний настрій на початку осені зіграли свою роль.

Публікувати 3 вересня старі демотиватори та відфотошоплені картинки, на яких, крім Шуфутинського, зображені багаття горобини, жовте листя і календар, стало традицією.

Цікаві факти про пісню «Третье сентября»

Автором музики майбутнього хіта став композитор Ігор Крутой, а текст написав Ігор Ніколаєв. Після написання музики композитор першочергово хотів віддати пісню іншому виконавцю та навіть не розглядав кандидатуру Шафутинського. Однак співак заявив композиторові про магнетизм цієї пісні та виявив ініціативу заспівати «Третье сентября».

Михайло Шуфутинський зізнався, що вважає композицію дещо сумною і надмірно драматичною. Однак багатьом пісня близька, тому що розставання – це загальнолюдська тема.

 

 

 

Джерело: 24 канал

Схожі публікації