“Зорі запалали”: в Олександрії пройшов концерт гурту “БЕZ ОБМЕЖЕНЬ”

“Зорі запалали”: в Олександрії пройшов концерт гурту “БЕZ ОБМЕЖЕНЬ”

Віддані фани чекали на цю подію цілий рік. 23 лютого гурт «Беz Обмежень» дав в Олександрії відразу два концерти.

Глядачам дали можливість не обмежувати себе – зал не стримував щирих емоцій, підспівував, обирав улюблені хіти для виконання гуртом. А ще фанатів перевіряли на знання репертуару і навіть вчили танцювати. Фронтмен «Беz Обмежень» Сергій Танчинець  жартома заявив, що знає про танці усе, оскільки минулого року у парі з танцівницею Яною Цибульською брав участь сьомому сезоні шоу «Танці з зірками» на каналі «1+1».

Концерт «Беz Обмежень» у нашому місті мав відбутися ще у березні 2020 року у рамках туру на підтримку альбому «Мільярди». Взагалі гурт є  найгастролюючим українським колективом – у 2019 році він дав 175 аншлагових концертів. З «Мільярдами» рок-романтики побували у багатьох містах України, охопивши увагою не лише обласні центри, а й невеличкі містечка. Тур став легендарним: шанувальники насолоджувалися музичною програмою у супроводі яскравого шоу. Та на заваді став карантин. Зараз музиканти надолужують те, що не встигли. А на 30-ту річницю Незалежності України, 24 серпня 2021 року, «Беz Обмежень»  зустрінуться з глядачами на наймасштабнішому концерті за всю історію гурту на НСК «Олімпійський», куди запросили і олександрійців.

«Беz Обмежень»: рок-романтики зарядили Олександрію енергією

На концерті «Беz Обмежень»  – відомі українські рок-романтики, які завоювали багато сердець своєю щирістю та вмінням відверто ділитися  почуттями – виконали як відомі, улюблені фанами хіти, так і сингли з нового альбому, який вийде наприкінці весни. Усі композиції супроводжувалися відеокліпами. Дівчатам та жінкам «Беz Обмежень»  від імені усіх чоловіків презентували хіт «Весь світ». А взагалі «Беz Обмежень»  – це шалений потік енергії та емоцій. З перших акордів вони заводять публіку і не відпускають до кінця виступу.

На згадку про яскравий концерт можна було придбати сувеніри та мерч, що продавалися у фойє Палацу культури «Світлопільський», де виступив гурт.

«Беz Обмежень»: рок-романтики зарядили Олександрію енергією

 

Джерело: Zametka

Схожі публікації