Звертайтесь за субсидією до кінця грудня, щоб встигнути отримати відшкодування

Звертайтесь за субсидією до кінця грудня, щоб встигнути отримати відшкодування

Міністерство соціальної політики закликає громадян активніше звертатися за субсидією до кінця грудня, щоб отримати відшкодування за весь опалювальний сезон.

13 грудня заступник Міністра соціальної політики Віталій Музиченко закликав пільговиків звернутися за субсидією до кінця грудня, щоб отримати відшкодування за весь опалювальний період. Під час звернень за субсидією в січні вона буде нараховуватися тільки з початку року.

«Громадянин може сам вибрати спосіб отримання субсидії — готівковий або безготівковий. Готівкове відшкодування приходить йому разом з пенсією або паралельно, а безготівкове адмініструється «Ощадбанком» і надходить відразу на рахунок постачальника послуг. Це важливо для того, щоб не утворювалося заборгованостей за спожиті комунальні послуги. Ми мінімізували пакет документів для подачі — це заява і декларація про доходи, інші роботи по верифікації даних проводять чиновники », — сказав Віталій Музиченко.

Він зазначив, що під час механізму монетизації пільг в реєстрі пільговиків були знайдені неточності. Якщо пільговику не нарахували допомогу, йому необхідно звернутися в органи соціального захисту за місцем проживання для уточнення даних про себе і членів сім’ї. Після цього інформація в реєстрі буде відкоригована, а сума субсидії буде нарахована з жовтня місяця.

Джерело: Моя Александрия

Схожі публікації