19 олександрійських випускників отримали найвищі бали з національного тестування

19 олександрійських випускників отримали найвищі бали з національного тестування

Серед олександрійських випускників, які цього року складали національний мультипредметний тест (НМТ), 19 учнів отримали найвищі 200 балів як мінімум з одного предмета.

Це випускники закладів: ЗНЗ № 9, 10, 19, Ліцею інформаційних технологій, колегіуму та гімназії імені Тараса Шевченка.

Випускник ЛІТу Павло Пирогов отримав 200 балів з усіх трьох предметів (української мови, математика та історія України). Це найкращий результат у громаді.

Також серед відмінників ліцею Назарій Яготін, який отримав максимальні бали з двох предметів: української мови та математики. Роман Погрібняк, Ілля Міхєєв, Стас Литвин та Вікторія Рубан мають 200 балів з одного предмету – математики.

Випускники колегіуму теж показали високі результати. Зокрема, Пухтієнко Вікторія та Ярошенко Дмитро отримали два найвищих бали з предметів «Українська мова» та «Математика» і «Математика» та «Історія України» відповідно. Анна Герасименко на максимум склала українську мову. Артем Жаленко, Владислав Дробишев та Денис Тасенко – математику.

Три учні ЗНЗ № 19 мають по 200 балів з таких предметів: Ілля Мандебура – з української мови та математики, Софія Піхур – з математики та історії України, Ян Чепіга – з математики.

У ЗНЗ № 9 два випускники мають найвищі бали з одного предмету. Це Карандашов Артем – з історії України та Теличко Аміна – з української мови.

Також найвищі бали з математики має Чепіга Нікіта, випускник ЗНЗ № 10, та Терзіогло Софія, випускниця гімназії імені Тараса Шевченка.

Загалом, найбільше двохсоток наші випускники отримали з математики – 16. З української мови та історії України по 5 найвищих балів.

НМТ – комп’ютерний онлайн-тест, що складався з трьох блоків: українська мова, математика та історія України. Його запровадили через повномасштабне російське вторгнення в Україну. Попередньо введений на один рік, аби замінити традиційні вступні випробування у форматі ЗНО.

Джерело: Олександрійська міська рада

Схожі публікації

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.