21 червня починається реєстрація другої черги на видачу продуктових наборів від World Central Kitchen

21 червня починається реєстрація другої черги на видачу продуктових наборів від World Central Kitchen

21 червня розпочинається реєстрація другої черги на видачу великих продуктових наборів для вимушених переселенців від організації World Central Kitchen.

Для зручності та зменшення скупчення людей видача талонів одночасно проводитиметься у двох гуманітарних центрах за адресами: вул. Першотравнева, 9 та пр. Соборний, 134.

На кожну локацію передбачено по 500 талонів до видачі.

Графік роботи пунктів реєстрації: 21-22 червня із 10:00 до 17:00 години.

Право на отримання талона мають внутрішньо переміщені особи з 2022 року, які проживають виключно на території Олександрійської громади! Код довідки починається з цифр: 3505.

Видача продуктових наборів буде здійснюватися 24 червня з 15:00 години з брендованого намету за адресою: проспект Соборний, 134 (сквер Героїв АТО).

Вимушені переселенці, які проживають на території старостинських округів, отримають продуктові набори у своїх населених пунктах через старост за раніше зареєстрованими талонами. Тобто, окремо отримувати талони не треба.

Документи, які необхідно мати з собою при отриманні талонів:

  • оригінали документів, що посвідчують особу;
  • довідки ВПО, видані у 2022 році.

Достатньо з документами прийти одному члену родини.

Зверніть увагу!

Один пакет видається на сім’ю від 1 до 4 осіб, 2 пакети — від 5 до 8 осіб, 3 пакети — від 9 і більше. Вага пакунка до 15 кг. При його отриманні — «жива» черга.

Олександрійська міська рада не є суб’єктом встановлення вимог та правил. Їх затверджує виключно організатор – World Central Kitchen.

Джерело: Олександрійська міська рада

Схожі публікації

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.