50-річчя Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного: спільнота «Патріоти Кіровоградщини» привітала героя з ювілеєм

50-річчя Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного: спільнота «Патріоти Кіровоградщини» привітала героя з ювілеєм

Валерій Залужний, головнокомандувач Збройних сил України, 8 липня відзначає п’ятдесятирічний ювілей.

Спільнота «Патріоти Кіровоградщини» разом з Shaman Production та рекламною групою Center Media зняли відео, в якому привітали генерала. У знімальному процесі взяли участь Біланюк Катерина, Вітряк Артем, Біланюк Денис, Царевський Мирослав та Малишева Катерина.

Валерій Федорович Залужний народився 8 липня 1973 року в місті Новоград-Волинський (нині Звягель) Житомирської області. Після закінчення школи продовжив своє навчання в Одеському вищому об’єднаному командному училищі, а пізніше у Національній Академії оборони України та Острозькій академії. Спеціалізується у сфері міжнародних відносин.

По завершенні навчання у 1997 році Залужний пройшов шлях від командира взводу до начальника Об’єднаного оперативного штабу ЗСУ. Він був призначений головнокомандувачем ЗСУ 27 липня 2021 року.

Валерій Залужний — член Ради національної безпеки і оборони України з 28 липня 2021 року. У травні 2022 року він увійшов до списку 100 найвпливовіших людей 2022 року за версією журналу Time.

За свої заслуги Залужний був нагороджений Хрестом бойових заслуг і Орденом Богдана Хмельницького III ступеня. Також на його честь названі вулиці в місті Покров Дніпропетровської області та смт Стара Синява.

Музикант Oisho BTZ (Олесь Михайлович) випустив пісню, присвячену Валерію Залужному «Залужний мутить двіж».

Валерій Залужний є сім’янином. Він одружений і має двох дочок.

Схожі публікації