APPLE анонсував нову лінійку IPHONE 12

APPLE анонсував нову лінійку IPHONE 12

В рамках першого заходу корпорація має намір показати публіці дві 6,1-дюймові модифікації.

В Apple заявили про намір анонсувати нову лінійку смартфонів iPhone 12 в зв’язку з кризою і обмеженнями через пандемію коронавірусу. У нинішньому році гаджети відомий бренд покаже в два етапи.

Американська корпорація Apple в 2020 році збирається представити нові iPhone 12 з дисплеями на 5,4, 6,1 і 6,7 дюймів, але в її планах розділити презентацію. Як розповіли тайванські джерела з ланцюжка продажу деталей для гаджетів «яблучного» гіганта з США, фірма в рамках першого заходу має намір показати публіці дві 6,1-дюймові модифікації, а через певний час апарати на 5,4- і 6,7-дюймів.

Ті ж азіатські інформатори стверджують, що продажі друкованих плат для перших двох пристроїв вже стартували, а для решти технологічних винаходів поставки очікуються тільки в кінці літнього періоду нинішнього року. Повідомляється також, що пікові поставки таких деталей відбудуться на два-чотири тижні пізніше, ніж зазвичай.

Линейку iPhone 12 показали во всех подробностях

Головною причиною затримки нових моделей iPhone є виниклі складнощі з їх виробництвом, з якими компанія з-за океану зіткнулася з причини колишнього поширення коронавірусу нового типу Covid-19. Побічно ці чутки підтвердили представники американської фірми Qualcomm, що відповідає за постачання процесорів для смартфонів, оснащеними функцією підтримки мережі п’ятого покоління.

Згідно із прогнозом аналітиків, iPhone на 6,1- і 6,7-дюймів виявляться ще більш дорогими, але вони отримають потрійну основну камеру. Інші новинки від Apple будуть трохи простіше, по більш прийнятній вартості і з подвійними камерами.

Джерело

Схожі публікації