Яким буде інфекційне відділення в Олександрії

Яким буде інфекційне відділення в Олександрії

Презентували візуалізацію проєкту нового інфекційного відділення Олександрійської міської Центральної лікарні №1, ремонт якого стартував у рамках програми «Велике будівництво».

За словами директора департаменту капітального будівництва Олександра Мільто, уклали договір із підрядником і розпочали будівельно-монтажні роботи.

У приміщенні інфекційного відділення повністю замінять вікна, двері, відновлять покрівлю та проведуть комплекс ремонтних опоряджувальних робіт приміщень. Тут також оновлять інженерні комунікації, проведуть заходи з підвищення енергоефективності та виконають роботи з благоустрою території, повідомила пресслужба Кіровоградської облдержадміністрації.

На капітальний ремонт приміщення держава виділила майже 13 мільйонів гривень, ще 1,4 мільйони – кошти місцевого бюджету.

За інформацією Олександрійської міської ради, інфекційне відділення збудували 65 років тому. З того часу жодних ремонтних робіт у приміщенні не проводили.

Нагадаємо, складовою програми «Велике будівництво» на Кіровоградщині у 2020-2021 роках стали понад 200 об’єктів у дорожній галузі, освіті, спорті, культурі та медицині.

Джерело: Портал Zametka

Схожі публікації