Капітальний ремонт доріг в Олександрії триває

Капітальний ремонт доріг в Олександрії триває

На пленарному засіданні депутатського корпусу, яке відбулося 12 жовтня, міський голова Сергій Кузьменко розповів про результати роботи щодо капітального ремонту доріг в Олександрії.

«Минулого тижня ми добре працювали на будівельних майданчиках у нашому місті. Як і обіцяли, фактично завершено будівництво Новопразького шосе і на 40% виконано роботи по вулиці Скічка», – поінформував присутніх міський голова.

Наразі на вулиці Олексія Скічка укладено вже два шари асфальтобетону, а саму дорогу підготовлено до зимівлі. У наступному році планується завершити капітальний ремонт, що передбачає проведення освітлення, встановлення бордюрів і дорожніх знаків, упорядкування доріжок, тротуарів, газонів, в’їздів і виїздів у двори та обладнання зупинок.

Проєкт «Капітальний ремонт вулиці Олексія Скічка від перехрестя з вулицею Знам’янською до перехрестя з вулицею Войнівською» розрахований на два роки й охопить реконструкцією 1,8 км автомобільної дороги. Його загальна вартість становить близько 40 млн грн. Фінансування здійснюється з усіх рівнів.

«Це солідний капітальний ремонт на вулиці, яка фактично з’єднає Олександрію з Войнівкою і Приютівською громадою. Тож це хороший сигнал», – підсумував свій виступ Сергій Кузьменко.

Джерело: Олександрійська міська рада

Схожі публікації

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *