Коли пролунає останній дзвінок для олександрійських школярів

Коли пролунає останній дзвінок для олександрійських школярів

Із наближенням літа в освітніх закладах міста завершується навчально-виховний процес і проводяться святкові лінійки.

Для переважної більшості шкіл останній дзвоник пролунає 31 травня. Виняток становить тільки НВК «Олександрійський колегіум – спеціалізована школа», де урочистості відбудуться 7 та 8 червня. Це пов’язано з тим, що колегіум перебував на карантині довше, ніж інші школи, тому учасникам освітнього процесу необхідно наздогнати навчальну програму.

Кожний заклад визначає сам для себе місце, час проведення і формат заходів. Проте за рекомендаціями управління освіти вони будуть організовані нетрадиційно. Тож цьогоріч олександрійські школярі відзначать свято «Останнього дзвоника» не лише у форматі лінійок, а й у вигляді фестивалів, квестів, змагань, фотосесій, вечірок тощо.

Після 31 травня освітній процес у всіх загальноосвітніх закладах продовжуватиметься у формі навчальних практик, де учні братимуть участь в творчих проєктах, екскурсіях, майстер-класах, що проводитимуться онлайн, офлайн та змішано.

У зв’язку з продовженням дії карантину та протиепідеміологічних обмежень пришкільні табори в цьому році не працюватимуть. Таким чином, навчальний рік для дітей та вчителів фактично завершить 8 червня.
Вручення атестатів для учнів 9 та 11 класів почнеться з 16 червня.

Нагадаємо, що для одинадцятих класів останні дзвоники вже пролунали, оскільки випускники проходять ЗНО і готуються до вступу у вищі навчальні заклади. Наразі старшокласники продовжують навчання, відвідуючи консультативні пункти при школах, де проводиться підготовка до незалежного оцінювання.

Джерело:Олександрійська міська рада

Схожі публікації