Львів — Олександрія 3:1

«Львів» обіграв «Олександрію» в матчі 22-го туру української Прем’єр-ліги (УПЛ). Зустріч на «Арені Львів» завершилася з рахунком 3:1 на користь господарів.

Гра розпочалася в досить спокійному темпі. Перший гольовий момент виник на 30-й хвилині, і його одразу ж було реалізовано. Денис Устименко вивів команду вперед, пробивши воротаря «Львова» Олександра Ільющенкова ударом головою.

Однак ще до перерви гравці «Львова» відповіли двома забитими м’ячами. На 39-й хвилині рахунок зрівняв Антві Ернест. А ще через чотири оберти секундної стрілки «Львів» вийшов вперед завдяки автоголу Олега Білика.

На 55-й хвилині Назарій Нич забив у ворота «Олександрії» третій м’яч, встановивши тим самим підсумковий рахунок у поєдинку.