“Олександрія” купила фіналіста Ліги Європи

“Олександрія” купила фіналіста Ліги Європи

Головний тренер “Олександрії” Володимир Шаран повідомив що це, мабуть, найгучніша покупка в історії клубу.

Нагадаємо, за підсумками минулого сезону команда з Кіровоградської області зайнята третє місце в Прем’єр-лізі, отримавши пряму путівку в груповий турнір Ліги Європи-2019/2020. Сьогодні стало відомо, що перед стартом в єврокубках “Олександрія” підписала повноцінний контракт з фіналістом Ліги Європи-2015 складі “Дніпра” – Валерієм Лучкевичем. Раніше 23-річний півзахисник, права на якого належали бельгійському “Стандарду”, виступав за олександрійців в якості орендованого виконавця.

“Я дуже задоволений, що Валерій Лучкевич залишається в “Олександрії “, – заявив Володимир Шаран. – Ми вели досить енергійні переговори з”Стандардом “, які завершилися позитивно – Валерій продовжить кар’єру в нашому клубі як постійний гравець. Ми підписуємо з ним угоду на два роки”.

Як повідомляє Tribuna, “Олександрія” заплатить за Валерія Лучкевича, а не забере його вільним агентом. За 23-річного українця буде віддано 250 тисяч євро. Також в угоді встановлено, що “Стандард” отримає 50 відсотків з майбутнього перепродажу футболіста, якщо воно відбудеться.

Джерело: Сегодня

Схожі публікації