“Олександрія” перемогла “Маріуполь” у чемпіонаті УПЛ

У першому турі української Прем’єр-ліги “Олександрія” приймала “Маріуполь”. Підопічні Володимира Шарана здобули розгромну перемогу з рахунком 4:1.

Господарі вийшли вперед на останній хвилині першого тайму – голом відзначився Дмитро Шастал. У дебюті другої половини зустрічі олександрійці зміцнили свою перевагу, забивши ще двічі – результативні удари на рахунку Артема Гордієнка і Богдана Мишенка.

На 82-й хвилині “Маріуполь” відіграв один м’яч зусиллями Андрія Кулакова, однак уникнути розгрому приазовцям не вдалося – у компенсований час Денис Безбородько забив четвертий гол “Олександрії” в цьому поєдинку.

Зазначимо, що матч став дебютним для Остапа Маркевича на посаді головного тренера приазовців. На початку серпня він очолив клуб після звільнення Олександра Бабича.

У наступному турі УПЛ “Олександрія” зіграє на виїзді проти “Миная”, а “Маріуполь” в гостях зустрінеться з “Зорею”. Матчі відбудуться після паузи на ігри національних збірних, базова дата поєдинків 2-го туру – 12 вересня.