Олександрія святкує 278-річчя: благодійність, спорт, історичні екскурсії, концерти та унікальна марка

Олександрія святкує 278-річчя: благодійність, спорт, історичні екскурсії, концерти та унікальна марка

Олександрія відзначила 278-му річницю заснування міста насиченою програмою заходів, спрямованих на підтримку ЗСУ та об’єднання громади.

Благодійні концерти та ярмарки

25 травня, у перший день святкування, на площі Соборній відбулася благодійна концертна програма за участю творчих колективів міста. Містяни мали змогу насолодитися виступами колективів «Українські вечорниці», «Веселка», «Хор ветеранів», молодіжних гуртів «Fangus Frog», «Старі паркани», «Сонце далі» та виконавця ROMARIO DORO. На ярмарку місцевих майстрів та майстринь можна було придбати унікальні сувеніри.

26 травня в парку Шевченка з 18:00 до 21:00 години відбулася концертна програма за участю творчих колективів міста.

Збір коштів для ЗСУ

Усі заходи до Дня міста проходять з благодійною метою – зібрати кошти на авто та РЕБ засоби для наших військових. Міський голова Сергій Кузьменко закликав олександрійців долучитися до збору:

«Олександрійці, ви не раз проявляли згуртованість, цілеспрямованість і патріотизм. Давайте і сьогодні покажемо, що ми можемо! Задонатьте на ЗСУ – це буде найкращий подарунок рідному місту!» — Зазначив Сергій Кузьменко, міський голова Олександрії.

Посилання на банку:https://send.monobank.ua/jar/AJkvFFBguN

Номер картки банки 5375 4112 1819 9433

Спортивні змагання

У рамках святкування відбулися спортивні змагання, зокрема Відкритий рейтинговий турнір з настільного тенісу, традиційний турнір із баскетболу (стрітбол 3х3) та фінальні ігри з віртуального футболу, переможець яких отримав футболку з підписами футбольної команди «Олександрія». Під час турніру з настільного тенісу було зібрано понад 13 тисяч гривень, які передали до загальної скарбнички на підтримку олександрійських бійців.

Нові спортивні локації

У День міста у парку Шевченка відкрили три нові спортивні локації. Чемпіон світу з паркуру олександрієць Богдан Колмаков провів майстер-клас для дітей.

«Сподіваюсь, що наше місто виховає ще не один десяток світових чемпіонів!» — написав міський голова у своєму телеграм-каналі.

Пішохідні екскурсії та випуск першої олександрійської марки

Для жителів міста провели пішохідні історико-краєзнавчі екскурсії, під час яких вони дізналися про історію заснування Олександрії, пам’ятки архітектури та визначних постатей міста.

До Дня міста випустили обмежений тираж першої олександрійської марки, присвяченої 130-річчю з дня народження видатного земляка Дмитра Чижевського. Наклад марки – 250 штук, вартість комплекту з 9 марок – 1000 гривень. Кошти від продажу будуть спрямовані на підтримку ЗСУ.

Джерело: Олександрійська міська рада

Схожі публікації