Олександрія зазнала поразки від Колоса

У матчі 25-го туру української Прем’єр-Ліги з футболу «Олександрія» у Кропивницькому програла «Колосу» з рахунком 0:2.

Безпрограшна серія команди з Ковалівки становила перед грою з жовто-чорними 8 матчів поспіль, натомість «Олександрія» програла 5 з 6 останніх зустрічей у Прем’єр-Лізі.
Ця гра була дуже важливою, перш за все, для номінальних гостей, які продовжують вести боротьбу за четверте підсумкове місце і за право брати участь в єврокубках наступного сезону.  Тож перемога в Олександрії ще на крок наблизила «Колос» до цієї мети.
Футболісти з Ковалівки відкрили рахунок наприкінці першого тайму з пенальті, яке арбітр призначив за порушення у штрафній зоні Стецьковим, який збив Ільїна. 11-метровий на 42-й хвилині реалізував Кирило Петров.
Подвоїли перевагу гості на 57-й хвилині завдяки вдалій грі Павла Оріховського, який замкнув головою удар зі штрафного.
Заключний матч нинішнього сезону «Олександрія» проведе 9 травня у Запоріжжі на «Славутич-Арені» з «Зорею».
Джерело: Гречка